Výlet autobusem Mallorca
Mallorca výlety

Celodenní výlet Mallorcou po západním pobřeží

9-hodinový výlet, ve španělštině, němčině, angličtině, s osobním průvodcem, projížďka lodí, autobusem, tramvají a vlakem

Začátek výletu

Výhodou tohoto výletu je, že si můžete vybrat místo vyzvednutí téměř po celém ostrově, s malým poplatkem 4€. Samotný začátek je pak na severu ostrova.

Nejdříve autobusem

V předem uvedený čas máte sraz s průvodcem na severu ostrova. Odtud se projedete autobusem. Užijete si krásné pohledy Serra de Tramuntana Mountain. Projetím mnoha serpentinových zatáček dojedete také do Pareis Gorge a La Calobra – což jsou nádherné zátoky i s možností koupání. Pokračujete až do krásného zátokového města Puerto Soller. Zde vám necháme volný čas na oběd a trochu odpočinku.

Po obědě se pak projedeme lodí s výhledy na pobřeží ostrova Mallorca. Také uvidíme domky některých celebrit poseté místními borovicemi a olivovníky.

Originální zážitek nakonec

Z přístavu nastoupíme na místní tramvaj, která je původní již z roku 1912. V ještě původním dřevěném vagónku se projedeme s výhledem na moře. Z tramvaje pak přestoupíme na vlak, který je také historickým vozem. Vlak vás sveze nádhernými scenériemi z kopců, citrusů a olivovníků.

Cena výletu

Cena výletu je v základu 32€ pro děti a 64€ pro dospělé. Cena se pak může navýšit podle místa, kde se necháte vyzvednout.

Co je v ceně

  • Jízda autobusem
  • Projížďka lodí
  • Cesta tramvají
  • Cesta vlakem
  • Místní průvodce
  • Pojištění
Ověřit dostupnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 2 =