Výlet Palma de Mallorca
Mallorca výlety

Procházka v Palma de Mallorca a výlet lodí

Výlet na 6 hodin, s anglickým průvodcem, skip line vstupenka do katedrály Cathedral of Palma, hodinový výlet lodí

Na ostrově je mnoho možností kam se vydat na výlet nebo co vidět. Nejspíše byste ale neměli vynechat hlavní město na Mallorce – Palma de Mallorca. Tento výlet spojuje procházku starým městem, kterou budete mít okomentovanou anglickým průvodcem. Také máte v ceně vstupenku do katedrály a výlet lodí. Celý výlet zabere přibližně 6 hodin a během něho poznáte většinu města.

Začátek výletu

Podle určené hodiny a místa se setkáte s místním průvodcem a dalšími členy skupiny, kterých bude však maximálně 9. Předpokladem je, že ovládáte alespoň základní angličtinu, abyste průvodci rozuměli.

Přesná trasa procházky městem záleží na vás. Podle toho, co chcete vidět, vám průvodce připraví trasu. Pokud nemáte vlastní preference, standardně se projdete starým městem. Uvidíte původní  náměstí, staré zdi, monumentální oblast a starou oblast rybářů.

Pokračování lodí

Dojdete až do přístavu města a odtud pokračujete na projížďce lodí. Moře představuje důležitou část patřící k městu, a tak si během hodinové plavby prohlédnete město i odtud. Z lodi budete mít krásný výhled na starý přístav, zámek Bellver, , hrad San Carlos a nádherný panoramatický výhled na katedrálu a staré hradby.

Zakončení výletu

Výlet zakončíte procházkou z přístavu ke katedrále. Zde dostanete skip line vstupenku (to znamená, že nemusíte čekat v případné frontě a do katedrály jdete přednostně) a průvodce se s vámi rozloučí. Pak si interiér můžete prohlédnout, jak dlouho budete chtít a vydat se na hotel nebo občerstvit v některé z restaurací či barů.

Cena výletu

Cena se pohybuje od 150€ na osobu, se slevou pro další osoby. Pokud se rozhodnete jít sami, moc se to nevyplatí, protože například za 4 osoby zaplatíte přibližně 200€. Ceny se mění podle sezóny a vytíženosti.

Cena obsahuje

  • Anglického průvodce
  • Mapu města
  • Skip line vstupenku do katedrály
  • Hodinovou plavbu lodí
Ověřit dostupnost

Další výlety

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × three =