Formentor a Puerto Pollensa + výlet lodí
Mallorca výlety

Formentor a Puerto Pollensa + projížďka lodí

8-hodinový výlet s osobním průvodcem v angličtině, němčině a španělštině s projížďkou lodí a koupáním v jedné z nejlepších zátok na Mallorce

Začátek výletu

Výlet začíná v ranních hodinách – záleží na místě odjezdu. Na předem určeném místě vás vyzvedne transport a zaveze do severní části ostrova – Formentor Peninsula. Zastavíte se  u El Colomer, kde vás čeká nádherný výhled. Po krátké zastávce pokračujeme na úžasnou pláž Playa de Formentor.

Koupání a výlet lodí

Zastávka na pláži Playa de Formentor vás určitě okouzlí. Budete mít dostatek času na koupání a odpočinek. Na pláži můžete využít několik z barů, restaurace a především si perfektně zaplavat. Okolo 13:30 se přesuneme na loď, která nás zaveze na další úžasné místo – Puerto Pollensa. Projížďka zabere cca 30 minut a nabídne pohled na severní pobřeží ostrova Mallorca.

Puerto Pollensa

Městečko Puerto Pollensa je o poznání živější místo než předchozí zastávka. Zde budeme mít volný čas do 16:00 před návratem zpět na hotel. Během této doby můžete odpočívat na pláži, projít si městečko a ochutnat místní speciality. Doporučujeme navštívit například místní uliční trh.

Cena výletu

Za dospělého zaplatíte 37,5€ a za dítě polovinu, tedy 19€. Výhodou je vyzvednutí v ceně. Nelze uplatnit množstevní slevu.

Co je v ceně

  • Vyzvednutí v jižní a východní části ostrova
  • Projížďka lodí
  • Místní průvodce
  • Pojištění
Ověřit dostupnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × one =