Výlet Menorca
Mallorca výlety

Celodenní výlet na Menorcu

12-hodinový – celodenní výlet na Menorcu, ve španělštině – angličtině – němčině, s průvodcem a projížďkou autobusem

Pokud jste se vydali na Mallorcu nejen za odpočinkem na pláži a máte dostatek času na poznávání, měli byste se vydat i na vedlejší ostrov Menorcu. Menorca nabízí více k poznávání než Mallorca, která je populární hlavně pro své pláže. Na Menorce tedy uvidíte kus historie a krásnou přírodu. Autobusem se projedete po větší části ostrova a pak pojedete lodí zpět na Mallorcu.

Začátek výletu

Tento výlet začíná v přístavu Alcudia brzy ráno. Poplujete odtud lodí na ostrov Menorca, kdy samotná plavba zabere asi 1,5 hodiny. V přístavu na Menorce pak bude čekat váš průvodce s autobusem.

Autobusem po ostrově

Díky autobusu budete moct vidět velikou část ostrova. Na jižní části tak uvidíte zajímavou zátoku Cala Galdana nebo v severní části pak uvidíte Fornells s dalšími zajímavostmi a malými vesničkami. Nevynecháte ani typický místní sýr. Autobus pak končí zpět v hlavním městě Ciutadella. Zde si můžete koupit nějaké suvenýry a projít se městěm.

Zakončení výletu

Ve večerních hodinách (předem určený čas) bude čekat trajekt opět z města Ciutadella a vrací se na Mallorcu do přístavu Alcudia.

Cena výletu

Výlet se nabízí od 90€ za osobu (záleží na sezóně) za dítě zaplatíte od 60€.

V ceně

  • Přejezd lodí na Menorcu a zpět
  • Projížďka autobusem
  • Průvodce
  • Pojištění
Ověřit dostupnost

Další výlety

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + three =