Večerní Palma de Mallorca
Mallorca výlety,  Rady, tipy

Procházka – večerní Palma de Mallorca

Poznejte Palmu de Mallorca ve 2-hodinové procházce, jak jí ještě neznáte. S místním průvodcem v angličtině, němčině, španělštině, italštině a francouzštině

Co všechno uvidíte

Palma de Mallorca má hodně co nabídnout a především ve večerních hodinách, za šera, dostává úplně jinou atmosféru. Pokud ještě  máte toho správného průvodce, určitě si město užijete více.

Námi nabízený průvodce vás provede starým městem (Palma Cathedral, La Llotja Exchange, Consolat del Mar, Almudaina Palace, Es Baluard Museum, Plaça Major and Plaza del Mercat, the Gerber District a další), ale i bočními uličkami, které mají své vlastní kouzlo. Po celou dobu uslyšíte velmi zajímavou a pestrou historii města a také se dozvíte o místech, která jsou místními nejoblíbenější.

Noční život, bary, tapas

K večerní Palmě nepatří jen ukrytá místa bohatá na historii, ale také noční život  a zábava. Navštívíte tak top místa, kde nabízejí nejlepší tapas ve městě a některé z nich určitě musíte ochutnat. Samozřejmě nemůžete vynechat ani další místní pochutinu, kterou je pincho. Ke konci prohlídky vám budou ukázány další bary, kde následně můžete zůstat a vychutnat si noční Mallorcu.

 

Cena procházky

Pokud se rozhodnete pro skupinovou procházku, pak dospělí (18+) zaplatí 30€, studenti s průkazem (max. 26) zaplatí 22€ a děti 15€. V případě privátní procházky, zaplatí celá skupina 275€.

 

Co je v ceně

  • Místní průvodce městem
Ověřit dostupnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − four =