Pláže Mallorca - Pláž S’Illot
Informace

S’Illot – východ ostrova Mallorca

Toto letovisko najdete na východě ostrova nedaleko zálivu Cala Moreya a patří mezi ty menší. Letovisko nese název korálového ostrova, který je velmi blízko.

Ideální pro rodiny s dětmi

Městečko v tomto letovisku působí velmi klidným dojmem. Nachází se přibližně 50km od letiště. Hotely jsou stavěné přímo na pláži a je zde velmi jednoduchý vstup do moře. Pokud hledáte rušnější noční život s různými kluby, tak ty tu nenajdete, protože cílová skupina jsou lidé, kteří si chtějí odpočinout.

Pláže zde najdete hned dvě a to Cala Moreya a Platja de s´Illot. Jedná se o krásné, čisté a písčité pláže. S délkou cca 350 metrů nejsou ani tak moc zaplněné jako pláže v ostatních letoviscích. Nechybí tu samozřejmě mnoho zábavních zařízení jako jsou služby pro vodní sporty, restaurace a bary.

Nedaleko města najdete safari zoo, které je zde velmi populární. Můžete si ho totiž projet vlastním autem a pozorovat místní zvířata. Pokud nemáte půjčené auto, můžete také využít místního vláčku. Zmíněným mini vláčkem se dostanete do okolních měst Sa coma a Cala Millor, kde je výrazněji rušnější život a můžete navštívit některé památky.

Na Jihu pak můžete navštívit městečko Porto Cristo, známé svým přírodním přístavem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 4 =