Mallorca dovolená
Informace

Na Mallorku s německou CK

Německé cestovky se těší čím dál větší popularitě a čeští turisté si vybírají tyto cestovky pro svojí dovolenou.

Lepší cena

Pro někoho může být rozhodující cena. Ovšem i toto je potřeba si dobře spočítat, protože odlet máte z Berlína, Mnichova, Vídně nebo i jiného letiště. Pak musíte také připočítat navíc tuto cestu. Pokud si zájezd objednáte přes některou cestovku v Česku, tak vám zajistí i cestu a možná za lepší cenu.

Vydat se také můžete vlastním vozem. Nezapomeňte si ale zjistit, co vás bude stát parkování na letišti. Popřípadě zkuste domluvit slevu na parkování. Některé cestovky dokonce zařídí parkování na letišti zdarma.

Lepší služby

Němci se vždy mohli pyšnit kvalitou, která se vyskytuje i při pořádání zájezdů. Pokud jste schopni mluvit alespoň anglicky nebo německy, pak doporučujeme zájezd s německou ck. Kvalitu můžete vidět již od začátku – tedy nákupu zájezdu. I když se český trh poslední roky kvalitou vyrovnává, ten německý je stále napřed. Znatelnou kvalitu také uvidíte v německých aerolinkách, kde například strava je poživatelnější než v těch českých.

Po příletu rozhodně uvítáte pohodlnost. Protože zájezdy s německými ck jsou dobře organizované, nemusíte se stresovat nějakými problémy a zdržováním. Delegáti jsou většinou velmi ochotní, nápomocní a příjemní. V hotelu dále uvítáte například různé doprovodné programy animátorů.

Bez Čechů

Německý trh je opravdu velký a díky tomu jsou německé cestovní kanceláře schopny zaplnit celé hotely jen svými klienty. Není ani tajemstvím, že čeští, ruští a další cestovatelé bývají hluční a neohleduplní. Takoví spolucestující mohou dovolenou pěkně otrávit. Protože je stále procento lidí, kteří neumí jiný jazyk, tak se raději vydají s místní cestovkou. Při cestování s německou ck pak tedy máte větší šanci, že si užijete klidných slunných dní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − four =