Palma de Mallorca
Informace

Přílet do Palma de Mallorca a transfer do S’Illot

Let na Mallorcu trvá něco málo přes 2 hodiny (záleží odkud letíte). Zde vás nečeká nic složitého. Jako na každém letišti budete zavedeni k vyzvednutí zavazadel. Dále záleží jaký typ zájezdu jste zvolili.

Pokud letíte s nějakou CK tak hned po opuštění zavazadlového prostoru zde čekají delegáti z hotelů a cestovek, kteří vás navedou k přistavenému autobusu.

Pokud cestujete jen za sebe, musíte se o vše postarat sami. Není ovšem problém dojít k informacím nebo si předem nastudovat plánek letiště z jejich webu. Pak už snadno najdete půjčovnu aut a zastávku hromadné dopravy. V nejhorším případě jen využijete taxi služby.

Z letiště do S’illot

Pokud jedete s cestovkou, dívejte se pozorně na čísla autobusů a případně se i ptejte na svůj hotel. Celkem jednoduše se může stát, že skončíte na jiné části ostrova a oberete se tak o část své dovolené. Po nasednutí do správného autobusu už se jen můžete kochat okolím a čekat na příjezd k vašemu hotelu.

Využít můžete také hromadné dopravy, která jezdí přímo s několika zastávkami. Spoj z letiště jezdí téměř každou hodinu a během hodiny jste v letovisku. Cena se pak pohybuje od 5€ do 12€ podle cílové zastávky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 14 =