Fakultativní výlet Mallorca
Mallorca výlety

Celodenní výlet – od moře až na vrcholky kopců

Celodenní – 8hodinový výlet, kde si užijete krásné výhledy z kopců ale i koupání na krásných plážích. Vydáte se z přelidněných míst a poznáte opravdovou historii ostrova. Výlet je prováděn v angličtině, němčině, španělštině, italštině.

Začátek výletu

Sraz je v 10:30 na náměstí v Palmě. Zde využijeme místního autobusu, který nás odveze do horské oblasti na západní pobřeží. Ze zastávky pak pokračujeme po historické cestě, která vede mezi vesnicemi. Užijeme si krásné výhledy z vrcholků a také si povíme něco o ostrově.

Méně známá místa ostrova

Chůze nám zabere cca 3 hodiny včetně přestávek. Určitě si ukážeme, jaký vliv měli Arabové na vliv ostrova a co se kvůli nim změnilo. Navštívíme místa, o kterých turisté nevědí a užijeme si ukrytou pláž – s velkou pravděpodobností bude jen pro nás. Na oběd se zastavíme z jedné vesniček, kde nám místní připraví jejich pochutiny. V nabídce bude i několik dezertů. Po obědě bude i dost času na odpočinek, který můžete využít například koupáním, šnorchlováním nebo povídáním s místními.

Zakončení výletu

Odpoledne využijeme opět místního autobusu, který nás zaveze na místo, kde jsme se sešli. Zde se rozejdeme a můžete pokračovat například poznáváním města nebo jen odpočívat a užívat si místní nálady.

Cena výletu

Dospělá osoba (12 a více let) zaplatí 77€, dítě (6 – 11 let) vyjde na 49€, mladší děti jsou zadarmo

Je dobré vědět

Určitě byste si měli vzít pohodlné boty na chůzi. Nezapomeňte si ochranu před sluníčkem a také dost vody. Pokud máte zájem o šnorchlování, bude k tomu příležitost, ale musíte si vzít vlastní vybavení. Výlet je vhodný i pro děti – tůra je dlouhá cca 10km a je rozložena do 3 hodin, včetně přestávek.

Co je v ceně

  • Místní průvodce
  • Oběd s nápojem
  • Poplatky na dopravu během výletu
  • Pojištění
Ověřit dostupnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 1 =