Výlet Mallorca na koních
Mallorca výlety

Celodenní výlet na koních

Celodenní – 7hodinový výlet s projížďkou na koni a kovbojskou tématikou, s poznáním krajiny na Mallorce. Výlet je prováděn v angličtině, němčině, španělštině, italštině a francouzštině

Začátek výletu

Ranč se nachází kousek od města Alcudia, ale je možné si objednat odvoz (v ceně výletu) téměř z celého ostrova. Výlet začíná až odpoledne (okolo 4.), takže přes den si můžete užívat v hotelu a na večer se vydat na poznávání ostrova – když už není takové horko.

Na Rancho Grande

Již od začátku vás pojme kovbojská atmosféra. Nejdříve se rozdělíte do skupin podle úrovně jezdce a pro ty, kteří pojedou vozem Sangria Expres. Užijete si krásnou projížďku krajinou ostrova. Po projížďce se vrátíte zpět na ranč, kde to ovšem nekončí. Již za projížďky probíhá příprava na večerní zábavu. K večeři je připravené grilované maso, kebab, saláty a další pochutiny i s očekávanou sangrií.

Zakončení výletu

Po večeři čeká ještě překvapení v podobě kovbojského představení – s živou hudbou a tancem. V pozdních večerních hodinách je pak připraven transport zpět k vašemu ubytování.

Cena výletu

Dospělá osoba (14 a více let) zaplatí 65€, dítě (3 – 13 let) vyjde na 41€, mladší děti jsou zadarmo

Je dobré vědět

Pokud nejste vášniví milovníci koňů, můžete se účastnit výletu i z vozu. Například část rodiny si může užít koňské projížďky a zbytek je bude následovat ve voze. Výlet je nabízen pro jezdce všech úrovní, tedy i úplní začátečníci si mohou užít jízdu a naučit se, jak zvládat koně.

U grilovaného občerstvení je také vegetariánská varianta.

Co je v ceně

  • Doprava
  • Průvodce
  • Jízda na koni
  • Sangria
  • Grilované občerstvení
  • Kovbojské představení
  • Pojištění
Ověřit dostupnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + 18 =