Niki Airbus
Informace,  Rady, tipy,  Služby

Let s Niki, catering na palubě, …

Na Mallorcu létá mnoho společností, ale většinou se jedná o ty německé. Letišť, odkud letět, je opravdu mnoho. U českých cestovek většinou poletíte z Prahy s ČSA. V případě německých CK si můžete vybrat třeba z Rakouska – Vídeň, Salzburg nebo z Německa – Berlín, Mnichov, Drážďany, Norimberg a další. Letět pak můžete s Airberlin, Eurowings, Easy Jet nebo my jsme naposledy letěli s Niki.

Let s Niki

Naposledy jsme letěli se společností Niki. Odlet jsme měli z letiště ve Vídni. Jak zde co nejlevněji a nejlépe zaparkovat píšeme v článku parkování Mazur.

Odbavené s Niki bylo trochu složitější, protože se musíte se všemi zavazadly táhnout do jiné haly než jak tomu bývá odletové. Zde už většinou uvidíte frontu netrpělivě čekajících ostatních pasažérů. Osobně doporučuji nečekat v této frontě, ale vydat se rovnou k odbavovacím automatům. Stačí jen zadat číslo letenky a automat vám vytiskne palubovky. Pak už jen stačí odevzdat zavazadla na přednostním odbavení. Práce s automatem je jednoduchá a dokonce nabízí i několik jazykových variant.

Tímto jsme ušetřili +- 20 ve frontě a mohli si něco nakoupit na vídeňském letišti. Protože se jedná o moderní letiště, mají zde obchody, restaurace a samozřejmě klasické duty free.

Při samotném letu jsme neměli žádný problém. Nástup do letadla byl klidný a letušky příjemné. Po vzletu nejspíše spousta lidí očekává jaké překvapení mu zase přinesou jako občerstvení. Podle mě kvalita občerstvení byla podobná jako mají v ČSA, jen jsme neměli teplé občerstvení ale sandwich se studeným nápojem.

Samotný let také proběhl bez problémů a za cca 2 hodiny jsme přistály na Mallorce. Let s Niki tedy nepřinesl žádné zklamání ani extra obdiv. Prostě klasická letecká společnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =