Mallorca výlety
Mallorca výlety

Celodenní výlet: východ a severovýchod ostrova

Celodenní – 8hodinový výlet, kde si užijete východní část ostrova Mallorca. Výlet je prováděn v angličtině, němčině, španělštině, italštině.

O výletu

8 hodin je celkem dost času, abychom viděli velkou část zajímavostí. Hlavním cílem výletu je poznat více život místních a speciality ostrova. Podíváme se na nejstarší farmářský  trh, luxusní přístav Puerto Portals, také Paseo Maritimo, užijeme si pláž Playa de Palma, Cala Figuera – poslední rybářský přístav a nezapomene ani ochutnat likér v Manacoru.

Program výletu

Výlet začíná okolo 8:30 vyzvednutím z hotelu, který si domluvíte po zakoupení výletu. Hotel však musí patřit do určených lokalit. Pak už se rovnou vydáme na panoramatickou projížďkou ostrova. Pojedeme okolo vinic, olivových hájů, mandlový sady až na velmi známý trh v Puerto Portals. Zde si také můžete užít luxusu a prohlédnout závistihodné jachty.

Další cíl cesty je Paseo Maritimo, kde je největší přístav ostrova a také velmi vyhledávaná katedrála, kde si určitě budete chtít udělat fotku. Zde necháme volný čas a zájemci si mohou dát oběd Playa de Palma, ostatní se budou moct projít po městě nebo se vykoupat na pláži.

Pokračujeme na východní pobřeží, kde nás čeká návštěva Cala Figuera – toto městečko nabízí poslední a nedotčený rybářský přístav na ostrově. Poslední zastávku pak uděláme v Manacor, který je populární pro svojí výrobnu perel a nábytku.

Cena výletu

Dospělá osoba (14 a více let) zaplatí 52€, dítě (3 – 13 let) vyjde na 35€

Co je v ceně

  • Místní průvodce
  • Vyzvednutí z hotelu v oblastech Cala Ratjada, Canyamel, Cala Bona, Cala Millor
  • Poplatky na dopravu během výletu
  • Pojištění
Ověřit dostupnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 8 =