Mallorca výlet na lodi
Rady, tipy

Bez cestovky: Výlety a aktivity

Již tedy máte zařízené letenky, ubytování a pokud nechcete zůstat celý pobyt na jedné jediné pláži, pak určitě hledáte i nějaké Výlety a aktivity. Teď kde je hledat a jsou vůbec nějaké v češtině, aby i děti rozuměli?

Kde hledat výlety a aktivity

Jedna z nejběžnějších možností je, nechat to až po příjezdu a domluvit to na místě. Každý se snaží lanařit na takové ty klasiky jako jsou čtyřkolky nebo šnorchlování a další. Dokonce samotné hotely leckdy nabízejí vlastní výlety. Pokud tedy chcete jen něco základního nechte to až po příjezdu.

Problém je, pokud chcete něco specifičtějšího, například Dračí jeskyně. Tady pak záleží termínu dovolené. V plné sezóně je všude velký nával turistů a nevyhnete se hodinový frontám. Toto se dá celkem obejít, pokud si to objednáte dopředu přes web, který jsem našel a hojně využívám nejen k cestám na Mallorcu (Odkaz na web).

Výlety v češtině

Toto je celkem oříšek i pro zběhlého cestovatele. Čechů v zahraničí není až tolik a pokud jo, jsou zamluvení nebo lehce předražení pro naše poměry. Nicméně i pro toto mám řešení. Jak jsem již zmínil v ostatních článcích, máme tam místního partnera, který zařizuje různé výlety a služby. Pokud máte o něco zájem, určitě mi napište na můj mail.

Vlastní výlety a aktivity

A pak je ještě jedna možnost a to udělat si výlety vlastní. Pokud chcete levně, tak můžete využívat místní dopravy, pokud vám nevadí utratit lehce více, půjčte si auto a ostrov si jednoduše projeďte. Jaké výlety si například můžete udělat najdete v rubrice výlety autem.

Co je také velmi populární – půjčit si kolo a udělat si nějakou projížďku. Mallorca má velmi příjemné podmínky a hlavně koncem října a v listopadu, kdy již není takové vedro, se pořádají cyklo zájezdy. Naši klienti je mají velmi rádi a každoročně se tam vrací zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − two =